zs         zs
 
Aktuality
 


Vv ukázky prací Mgr.Peterová 18.9.2018
 
 
Přihlašovací údaje ŽK Mgr. Jeriová 18.9.2018

Z administrativních důvodů si lze nové přihlašování do elektronické žákovské knížky vyzvednout pouze v úředních hodinách: úterý 7:30 – 8:00 u Mgr. Jeriové, budova 2. stupně, kabinet přírodopisu.
Děkujeme za pochopení. 



 
 
Kroužek Mgr.Koláček 17.9.2018

Na třídních schůzkách byli rodiče žáků druhého stupně informováni o možnosti přihlásit své dítě do kroužku “Sporty v přírodě”. Kroužek je vhodný pro žáky, kteří rádi sportují a chtějí vyzkoušet různé sportovní aktivity.  

 
 
Vyhlášení soutěže Sluch Mgr.Peterová 13.9.2018

img_0257Jan Zadražil se umístil na prvním a Filip Hamáček na druhém místě!
Fotky


 
 
Adaptační kurz 6.B Mgr. Uhlířová 12.9.2018

Všechny články a odkaz na fotky můžete nalézt zde.

 
 
OVOV - bronzový diplom Mgr.Koláček 12.9.2018
 
 
Klub předškoláků Mgr.Hutlová 11.9.2018

Vážení rodiče, v sekci Klub předškoláků – Krok za krokem jsou uvedeny termíny ukázkových hodin v první třídě. První ukázková hodina proběhne 18. října 2018 od 15:00 ve třídě 1. A.

 
 
Lyžařský zájezd Mgr.Koláček 10.9.2018

Nabídka lyžařského zájezdu do Alp pro zájemce – bližší info zde

 
 
Plán práce - září 2018 Mgr.Kříž 9.9.2018

5. až 6. 9.    OVOV – Brno – výběr žáků
5. 9. Nábor basketbalu v 1. – 4. tř. od 8 h
5. 9. Exkurze Hv – 7. C – 5. a 6. vyuč. hod. 
7. 9. Bezpečné nábřeží – žáci 2. stupně
7. 9. Nábor Boni Pueri – 1. – 3. tř. od 8 h
7. 9. Adaptační den – 3. C od 8 h do 11:40 h
10. až 12. 9. Adaptační kurz 6. B – Areál zdraví a sportu Dolní Čermná
10. -12. 9. Exkurze Ostrava – 8. B a 8. C
10. 9. Squash – ukázka hry pro žáky 2. – 5. tříd – tělocvična – dle rozpisu od 8 h do 13,30 h
11. 9. Fotografování 1. tř. od 8 h
11. 9. Squash – ukázka hry pro žáky 2. – 5. tříd – tělocvična – dle rozpisu od 8 h do 14,25 h
12. 9. Malá Skála – rafty 4. A 
12. 9. „Co pro mne znamená sluch“ – vyhodnocení soutěže – 8. A
12. 9. „Hradecký stavební palec“ – 9. A
12. 9. Knihovna Malšovice 3. C od 10 h do 11,40 h
13. 9. Třídní schůzky – 2. st. od 17 h, 1. st. od 17,30 h
13. 9. Schůzka třídních důvěrníků v 16 h ve sborovně školy
17. 9. Abeceda peněz –projekt České spořitelny – 4.B od 9 h, 5.D od 11 h
17. až 19. 9. Adaptační kurz 6. A – Pecka
18. 9. Sběr papíru do přistaveného kontejneru od 6,30 h do 16 h
19. 9. Galerijní animace – žáci Fj – 8. a 9. ročník – 2. – 4. vyuč. hod.
19. 9. Galerijní animace – 8. A – 5. a 6. vyuč. hod.
19. 9. Beseda se spisovatelkou Jitkou Vítovou – 3. D – 2. hod., 3. C – 3. hod.
19. 9. Orientační běh – výběr žáků 
19. 9.-21.9. Sportovní kurz – Benecko – hotel Bára – 4. B, 4. C
20. 9. Prvoučná exkurze Chlumec nad Cidlinou
20. 9. 3. A, 3. B od 8 h do 16 h
24. až 26. 9. Adaptační kurz 6. C – Bartošova Pec
25. 9. - 27. 9. Adaptační kurz – 1. A – Deštné v Orlických horách 
26. 9. Sportovní den s Městskou policií – vybraná družstva 2. stupně
26. 9 Branný kurz
27. 9. Atletický trojboj 5. tříd od 8 h do 13 h obsazené hřiště


 
 
Abeceda peněz Mgr.Dariusová 7.9.2018

Žáci 4. B a 5. D byli Českou spořitelnou vybráni ke spolupráci. 17. září 2018 začínáme ve spořitelně první návštěvou, žáci si zkusí zábavný kvíz, jak by uměli podnikat, poslechnou si zajímavou přednášku a podniknou exkurzi. Dále si vytvoří svůj podnikatelský plán a zkusí jeho realizaci. Bude následovat druhá návštěva České spořitelny s vyhodnocením a zakončením projektu.



 
 

Stranky
|  1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7 |  8 |  9 |  10 |  11 |   >> >|
 
All Rights Reserved, created by BezvaWeb.com