zs         zs
 
Organizace roku
 

Školní rok začíná: 3. září 2018 (po)
I. pololetí končí: 31. ledna 2019 (čt)
II. pololetí končí: 28. června 2019 (pá)

Hlavní prázdniny: pro děti budou trvat od 29. června (so) do 1. září 2019 (ne)
Nový školní rok 2019/2020 začíná 2. září 2019 (po)

Podzimní prázdniny: 29. a 30. října 2018 (po + út)
Vánoční prázdniny: 22. prosince 2018 (so) – 2. ledna 2019 (st)
(vyučování začíná ve čtvrtek 3. ledna 2019)
Pololetní prázdniny: 1. února 2019 (pá)
Jarní prázdniny: 25. února – 3. března 2019
Velikonoční prázdniny: 18. dubna 2019 (čt)

Pedagogické předporady: 10. ledna 2019 (čt) 13. června 2019 (čt)
Pedagogické rady: 3. září 2018 (po) 15. listopadu 2018 (čt)
24. ledna 2019 (čt) 11. dubna 2019 (čt)
24. června 2019 (po)

Školní výlety: termín určí třídní učitel, předem projedná s ředitelem školy
Informace, třídní schůzky: 13. září 2018 (čt) – třídní schůzky
15. listopadu 2018 (čt) – informace
13. prosince 2018 (čt) – informace + prodejní vánoční výstava + den otevřených dveří
10. ledna 2019 (čt) – třídní schůzky
21. března 2019 (čt) – informace
2. května 2019 (čt) – informace
13. června 2019 (čt) – třídní schůzky

Informace pro rodiče vždy od 17 h.
Třídní schůzky: 2. stupeň od 17 h, 1. st. od 17,30 h.

Třídnictví ve školním roce 2018/2019

I. A Mgr. Dagmar Straňáková

I. B Mgr. Marta Líbalová

I. C Mgr. Šárka Červená

II. A Mgr. Lenka Jandová

II. B Mgr. Klára Zacharová

II. C Mgr. Jitka Špačková

III. A Mgr. RenatMatějíčková

III. B Mgr. Milena Lindrová

III. C Mgr. Klára Mrázová

III. D Mgr. Kateřina Šafaříková

IV. A Mgr. Blanka Teichmanová

IV. B Mgr. Radka Votroubková

IV. C Mgr. Romana Kovaříková

IV. D Mgr. Jana Nohejlová

V. A Mgr. Jana Vídenská

V. B Mgr. Irena Brzková

V. C Mgr. Ivana Klímová

V. D Mgr. Kamila Dariusová

VI. A Mgr. Petr Rauer

VI. B Mgr. Markéta Uhlířová

VI. C Mgr. Dušan Kříž

VII. A Mgr. Martin Koláček

VII. B Mgr. Radek Novotný

VII. C Mgr. Helena Bellerová

VIII. A Mgr. Jaroslav Svoboda

VIII. B Mgr. Jan Čech

VIII. C Mgr. Pavlína Lohnická 

IX. A Mgr. Sylva Balcarová

IX. B Mgr. Věra Dočkalová

Netřídní učitelé: Mgr. Barbora Dušková, Mgr. Anna Moserová, Mgr. Lenka Jeriová, Mgr. Alena Pozdílková, Mgr.Lucie Peterová, Mgr. Alena Johanisová, Mgr. Sylva Prokopová, Mgr. Josef Krapl, Mgr. Michaela Kunhartová, Bc. Monika Tučková, Mgr. Alena Šléglová

Výchovný poradce: Mgr. Anna Moserová  
Školní psycholog: Mgr. Lucie Čáslavská
Školní metodik prevence: Mgr. Helena Bellerová
Školní speciální pedagog: Mgr. Milena Lindrová

Asistent pedagoga: Lucie Malá 




 
All Rights Reserved, created by BezvaWeb.com