zs         zs
 
Organizace roku
 

Školní rok začíná: 4. září 2017 (po)
I. pololetí končí: 31. ledna 2018 (st)
II. pololetí končí: 29. června 2018 (pá)

Hlavní prázdniny: pro děti budou trvat od 2. července (po) do 31. srpna 2018 (pá)
Nový školní rok 2018/2019 začíná 3. září 2018 (po)
Podzimní prázdniny: 26. a 27. října 2017 (čt + pá)
Vánoční prázdniny: 27. prosince 2017 (st) – 2. ledna 2018 (út)
(vyučování začíná ve středu 3. ledna 2018)
Pololetní prázdniny: 2. února 2018 (pá)
Jarní prázdniny: 19. 2. – 25. 2. 2018
Velikonoční prázdniny: 29. března 2018 (čt)

Ředitelská volna: pátek 29. září, pondělí 30. dubna, pondělí 7. května

Pedagogické předporady: 11. ledna 2018 (čt) 14. června 2018 (čt)
Pedagogické rady: 4. září 2017 (po) 16. listopadu 2017 (čt)
25. ledna 2018 (čt) 19. dubna 2018 (čt)
26. června 2018 (út)

Školní výlety: termín určí třídní učitel, předem projedná s ředitelem školy
Informace, třídní schůzky: 14. září 2017 (čt) – třídní schůzky
16. listopadu 2017 (čt) – informace
14. prosince 2017 (čt) – informace + prodejní vánoční výstava + den otevřených dveří
11. ledna 2018 (čt) – třídní schůzky
22. března 2018 (čt) – informace
3. května 2018 (čt) – informace
14. června 2018 (čt) – třídní schůzky

Informace pro rodiče vždy od 17 h.
Třídní schůzky: 2. stupeň od 17 h, 1. st. od 17,30 h.

Třídnictví ve školním roce 2017/2018

I. A Mgr. Lenka Jandová

I. B Mgr. Klára Zacharová

I. C Mgr. Jitka Špačková

II. A Mgr. Renata Matějíčková

II. B Mgr. Marta Líbalová

II. C Mgr. Klára Mrázová

II. D Mgr. Šárka Červená

III. A Mgr. Blanka Teichmanová

III. B Mgr. Radka Votroubková

III. C Mgr. Romana Kovaříková

III. D Mgr. Jana Nohejlová

IV. A Mgr. Iva Ondráčková

IV. B Mgr. Irena Brzková

IV. C Mgr. Ivana Klímová

IV. D Mgr. Kamila Dariusová

V. A Mgr. Milena Lindrová

V. B Mgr. Jitka Romančáková

V. C Mgr. Jana Karásková

V. D Mgr. Dušan Kříž 

VI. A Mgr. Martin Koláček

VI. B Mgr. Radek Novotný

VI. C Mgr. Helena Bellerová

VII. A Mgr. Jaroslav Svoboda

VII. B Mgr. Jan Čech

VII. C Mgr. Pavlína Lohnická 

VIII. A Mgr. Sylva Balcarová

VIII. B Mgr. Věra Dočkalová

IX. A Mgr. Markéta Uhlířová

IX. B Mgr. Alena Šléglová

Netřídní učitelé: Mgr. Lenka Cachová, Mgr.Petr RauerMgr. Anna Moserová, Mgr. Lenka Jeriová, Mgr. Alena Pozdílková, Mgr.Lucie Peterová, Mgr. Alena Johanisová, Bc. Michaela Shejbalová, Mgr. Sylva Prokopová, Mgr. Josef Krapl

Výchovný poradce: Mgr. Anna Moserová  
Školní psycholog: Mgr. Lucie Čáslavská
Školní metodik prevence: Mgr.Alena Šléglová
Školní speciální pedagog: Mgr. Milena Lindrová




 
All Rights Reserved, created by BezvaWeb.com