zs         zs
 
Výlety a ŠvP / Zimní ŠVP 5. A Slovanka
 


Zimní ŠvP 5. A Slovanka únor 2018

Zdravíme vás ze zasněžených kopců, dojeli jsme dobře a čekal nás výšlap až k naší chaloupce Slovanka. Uvítal nás krásný výhled na Sněžku a zapadající slunce. Po výborné večeři, jsme se ubytovali a rozvrhli plán na nadcházející den.

Těšíme se na nová běžkařská dobrodružství!!!

FOTO  – http://fifak2.rajce.idnes.cz/5._A_-_Slovanka_2018/ 

Neděle – Dnes dopoledne jsme vyrazili na běžkařskou magistrálu, kde nás po celou dobu hřálo sluníčko a podporovalo naše běžkařské výkony. Někteří zvládli až 11km trať, kde se podívali k naší známé chalupě Kuprovka. Odpoledne nás čeká zdokonalování techniky na běžkách poblíž chalupy. 

Úterý – Včera jsme vyměnili běžky za sjezdovky a snowboard a projeli jsme všechny sjezdové tratě ve ski resortu Pec pod Sněžkou. Vzorně jsme potrénovali carvingový oblouk. Dnes nás čeká oddechový den, dopoledne na běžkách a odpoledne výlet k rozhledně na Hnědém vrchu.

Středa – Dnes byl soutěžní den. Zvládli jsme závod jednotlivců i štafet, odolali jsme nepřízni počasí a večer po společenských hrách si užili vyhlašování vítězů. Zítra se těšíme na sjezdovky a snowboard.

Čtvrtek – Ranním mlhám jsme nepodlehli. Téměř poslepu jsme sjížděli k sjezdovce Javor a pak už jsme celý den řádili v carvingových obloucích. Nakonec se umoudřilo i počasí a den jsme zakončili na prosluněných stráních. Závěrečná diskotéka na rozloučenou nesměla chybět. Děti se zapojily se stejným nasazením jako při plnění sportovních disciplín.  
 

Stranky
|  1 |
 
All Rights Reserved, created by BezvaWeb.com