zs         zs
 
Výlety a ŠvP / Adaptační kurz 6. B - září 2018
 

Cesta vlakem nám i bez mobilu rychle utekla. I přesun ze zastávky do kempu jsme zvládli celkem hravě. Po obědě jsme si zahráli pár seznamovacích her. Špagety k večeři udělaly radost téměř všem - stejně jako volno před večerku. Zítra nás čekají dopolední hry připravené dětmi, odpoledne se vydáme na výlet po okolí. Všichni jsme zdraví a v pořádku.

Fotky

Den druhý.
Máme se krásně. Hrajeme spoustu her, které nám pomáhají se blíže poznat. Po obědě jsme vyrazili na výlet na Mariánskou horu a rozhlednu. Cestou jsme si užili spoustu legrace. K večeři nás potěšily halušky. Před večerkou jsme stihli ještě závody na lyžích.

Den třetí.
Slunce nás hřálo již od brzkých ranních hodin. Po vydatné snídani jsme se pustili do balení a úklidu chatek, což se pro některé ukázalo jako značný oříšek. Tento úkol nakonec všichni zdárně splnili a mohli jsme se pustit do posledních společných a skupinkových her. Rozluštili jsme záhady minigolfu, párkrát oběhli ping-pongový stůl a ještě jednou pořádně prohrábli písek na beach-volejbalovém hřišti. Po obědě jsme sbalili poslední věci a vydali se na vlak. Přesně na čas jsme dorazili zpět do Hradce. Všichni jsem se vrátili v pořádku a pobyt jsme si náležitě užili.
 
All Rights Reserved, created by BezvaWeb.com