zs         zs
 
Výlety a ŠvP / ŠvP 4.B - Racek – Pec pod Sněžkou 17 .6 . – 21. 6. 2019
 
Letošní ŠvP se nám velmi vydařila, bylo nádherné počasí, krásné místo na ubytování, hráli jsme spoustu her a túry s Krkonošskými panoramaty byly nezapomenutelné. Jak to vidí děti?
Na pokoji jsem byla s Terkou a Eliškou. V pondělí jsme šli na rozhlednu Hnědý vrch. V úterý jsme měli jít na Sněžku, ale přehlédli jsme odbočku, tak jsme jeli na Portášky a bobovou dráhu. Ve středu byla stezka odvahy, ve čtvrtek Sněžka ( dokonce jsme byly i v Polsku) a večer diskotéka.
Petra
Nahoru na Sněžku jsme jeli přes Růžovou horu lanovkou asi 15 minut a dolů jsme šli asi 4 hoďky. Na Luční boudě jsem si koupil megarohlík za 50Kč, pak jsme přes bufet Na Rozcestí došli až na Racka.
Dalibor
Hry: Postřehák, ocásky- v čem jsem byl první, jazyky, stezka odvahy. Byly jsme taky : Velká Úpa, Portášky a na bobové dráze, kde jsem ztratil peněženku. Kdybych mohl hodnotit boudu, tak 4,5 hvězdiček.
Honza
Mně se líbily naše české orchideje a jak jsme si u Lyžařské boudy namáčeli nohy v potoce. Byly tam hrozně hezké hory a příroda, hráli jsme prima hry a moc jsem si to užila s celou třídou a naší paní učitelkou.
Hanka
Moc děkujeme za spolupráci p. uč. Alence Pozdílkové a p. zdravotnici Ivě Syrovátkové, bylo to s vámi prima. Už se těšíme na další společné akce a zážitky.
Mgr. Radka Votroubková Fotky 
All Rights Reserved, created by BezvaWeb.com